Katalog firm

Business Centre

Łódź to miasto, które dynamicznie się rozwija, gdzie swój potencjał lokuje wiele firm. Niedaleko dworca Łódź Fabryczna, na ul. Piramowicza, znajduje się nowoczesne Business Centre. Zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej kamienicy, zachwyca estetyką wnętrz i wysokim standardem technicznym. To prestiżowe miejsce zachwyci Twoich klientów i interesantów.

Biura na wynajem

Jeżeli poszukują Państwo biura w dobrze skomunikowanym miejscu w Łodzi, to jesteśmy w stanie pomóc. Nic nie stoi na przeszkodzie aby sprawdzili Państwo naszą ofertę i przekonali się, jak bardzo jest konkurencyjna w stosunku do innych,
Oferujemy najnowocześniejsze standardy biurowe, które pozwolą na wynajem funkcjonalnej, przydatnej na co dzień przestrzeni biurowej. Jeżeli interesuje Państwa lokal umeblowany, takimi również dysponujemy - dzięki temu pracę w danym miejscu można rozpocząć zaraz po podpisaniu umowy najmu. Nasze powierzchnie biurowe posiadają nie tylko miejsce do pracy pojedynczych pracowników, ale również sale konferencyjne przeznaczone dla kilku lub kilkunastu osób, niezbędne serwerownie i równie istotne sale socjalne w połączeniu z aneksami kuchennymi.
Oferujemy wyłącznie lokale wykończone w najwyższym standardzie, które pozwolą pracować Państwu nie tylko w dobrych warunkach, ale również w estetycznych, przyjemnych przestrzeniach, które znacznie zwiększą komfort codziennej pracy, a ich wygląd można znaleźć na stronie https://pracownia1113.com/.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155