Katalog firm

Business Centre

Łódź to miasto, które dynamicznie się rozwija, gdzie swój potencjał lokuje wiele firm. Niedaleko dworca Łódź Fabryczna, na ul. Piramowicza, znajduje się nowoczesne Business Centre. Zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej kamienicy, zachwyca estetyką wnętrz i wysokim standardem technicznym. To prestiżowe miejsce zachwyci Twoich klientów i interesantów.

Lokale użytkowe

Prowadzisz własną działalność i poszukujesz lokalu, który pomoże Tobie rozwinąć firmę? Szukasz wyjątkowego miejsca w dobrej lokalizacji, które podniesie prestiż firmy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Od lat zajmujemy się wynajmowaniem lokali, które pomagają przedsiębiorcom rozwinąć działalność. W swojej ofercie posiadamy lokale biurowe do wynajęcia Łódź znajdujące się w samym centrum miasta.
Wiemy, że przedsiębiorcy mają różne potrzeby, więc nasze lokale są różnorodne i każdy tutaj znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wynajem lokalu u nas to pewność jasnych zasad współpracy oraz możliwość prowadzenia firmy w prestiżowym miejscu.
Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić firmę i zależy Tobie na tym, żeby odnieść sukces, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Możemy Tobie wynająć pusty lokal biurowy, który umeblujesz według swojej wizji. Jeśli chcesz, to znajdziesz u nas również biuro, które będzie już umeblowane zgodnie z ergonomią miejsca pracy oraz najnowszymi trendami. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto u nas wynająć lokal.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155