Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Łódź to miasto, które dynamicznie się rozwija, gdzie swój potencjał lokuje wiele firm. Niedaleko dworca Łódź Fabryczna, na ul. Piramowicza, znajduje się nowoczesne Business Centre. Zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej kamienicy, zachwyca estetyką wnętrz i wysokim standardem technicznym. To prestiżowe miejsce zachwyci Twoich klientów i interesantów.

Lokale użytkowe

Prowadzisz własną działalność i poszukujesz lokalu, który pomoże Tobie rozwinąć firmę? Szukasz wyjątkowego miejsca w dobrej lokalizacji, które podniesie prestiż firmy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Od lat zajmujemy się wynajmowaniem lokali, które pomagają przedsiębiorcom rozwinąć działalność. W swojej ofercie posiadamy lokale biurowe do wynajęcia Łódź znajdujące się w samym centrum miasta.
Wiemy, że przedsiębiorcy mają różne potrzeby, więc nasze lokale są różnorodne i każdy tutaj znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wynajem lokalu u nas to pewność jasnych zasad współpracy oraz możliwość prowadzenia firmy w prestiżowym miejscu.
Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić firmę i zależy Tobie na tym, żeby odnieść sukces, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Możemy Tobie wynająć pusty lokal biurowy, który umeblujesz według swojej wizji. Jeśli chcesz, to znajdziesz u nas również biuro, które będzie już umeblowane zgodnie z ergonomią miejsca pracy oraz najnowszymi trendami. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto u nas wynająć lokal.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155