Katalog firm

Dorin

Dzień ślubu jest wyjątkowy i niezwykle stresujący, a przez do znalezienie wymarzonej sukni i dodatków nie należy do prostych zadań. Nasi konsultanci korzystając ze swej wiedzy i doświadczenia pomagają wybrać odpowiednie suknie ślubne, który uświetni ten dzień. Wybierać można w najnowszych trendach mody ślubnej oraz w tradycyjnych wzorach, które zawsze oczarowują gości i ukochanego.

Odzież ślubna

Czy masz już dość wszelkich ślubnych przygotowań? Przytłaczają Cię? Pragniesz, aby ktoś Ci pomógł i zdjął z Ciebie chociaż w niektórych kwestiach ten ciężar? Nic prostszego! Renomowany salon sukien ślubnych Łódź La Blanch jest tu właśnie dla Ciebie. Oferujemy kompleksowe usługi dla przyszłych panien młodych, które szukają wsparcia, opieki, doradztwa oraz profesjonalnej obsługi.
Dbamy o to, aby każdy detal został spełniony według ich oczekiwań i pragnień, a przy tym wpasował się idealnie do przeznaczonego na to budżetu finansowego. Firma oferuje nie tylko piękne, szykowne, eleganckie, nowoczesne, klasyczne lub ekstrawaganckie suknie ślubne, ale także rękawiczki, welony, biżuterię i obuwie.
Dzięki temu wybranka poczuje ulgę i będzie świadoma, że ma pomoc osób doświadczonych, które pragną, aby w tym szczególnym dniu wyglądała olśniewająco, z błyskiem radości w oczach i uśmiechem na twarzy, który podkreślą nasze wyroby. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z pomocy osób profesjonalnych i doświadczonych. Skorzystaj z pomocy La Blanche.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722