Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowana w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudnia doświadczonych specjalistów i posiada nowoczesną aparaturę medyczną. Na szeroką ofertę składają się zarówno zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

Ekstrakcja ósemek

Konieczność usunięcia zęba ósemki to dla wielu pacjentów bardzo zła wiadomość, od dawna bowiem wiadomo, że usuwanie ósemki to nie to samo, co usuwanie innych zębów. Ósemki usuwa się bardzo ciężko, nierzadko wymaga to interwencji chirurga. Jeśli stanęliście Państwo przed takim problemem, zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej, której ofertę można znaleźć na stronie http://www.esthedent.pl/usuwanie-zebow-osemek.
Usuwanie ósemek wykonujemy od wielu lat, od zawsze stawiając na komfort pacjenta. Przy zabiegach stosujemy odpowiednio dobrane znieczulenia, dzięki czemu pacjent nie odczuwa podczas zabiegu żadnego bólu, sam zabieg wykonujemy zaś tak, by powstała po zabiegu rana była jak najmniejsza i jak najszybciej uległa całkowitemu zagojeniu.
Wszelkie zabiegi stomatologiczne oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. U nas, nawet za bardzo skomplikowane leczenie stomatologiczne nie zapłacicie Państwo fortuny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sprawdzenia nas. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni zarówno z jakości leczenia w naszej klinice, jak i z jego kosztów.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego...