Katalog firm

Esthedent

Zlokalizowana w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudnia doświadczonych specjalistów i posiada nowoczesną aparaturę medyczną. Na szeroką ofertę składają się zarówno zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

Implanty zębowe

Nasza Klinika powstała w celu zapewnienia najwyższych standardów świadczenia usług z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Istniejemy na rynku od wielu lat i zatrudniamy tylko profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia oraz uczestnictwo w różnych seminariach i konferencjach.
Jedną z popularnych metod na piękny uśmiech przy nieodwracalnych ubytkach są implanty zębów Warszawa. Stosujemy je szczególnie u osób, dla których nie jest komfortową sytuacją noszenie protez i chcą mieć jak najbardziej naturalne uzębienie. Implant jest wygodny choćby z tego względu iż jego mocowanie odbywa się w oparciu o sztuczny korzeń.
Dzięki jego tytanowej powłoce organizm pacjenta nie odrzuca implanta. Metoda jest wygodna i nie powoduje dyskomfortu w codziennym funkcjonowaniu. Doświadczeni specjaliści każdą osobę zainteresowaną taką metodą uzupełniania ubytków przeprowadzą przez całą procedurę i pomogą w podjęciu właściwej dla nich decyzji.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego...