Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowana w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudnia doświadczonych specjalistów i posiada nowoczesną aparaturę medyczną. Na szeroką ofertę składają się zarówno zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

Montaż koron zębowych

Korony zębowe, to coraz częściej wybierana forma ratunku swojego uśmiechu. Nic dziwnego, bo jest niemal całkowicie bezbolesna, a nowoczesne metody pozwalają osiągnąć bardzo naturalny efekt. Dlatego tak wiele osób się na nie decyduje. Należy jednak pamiętać, aby wybierać tylko gabinety, które każdą usługę dobierają do pacjenta indywidualnie i profesjonalnie.
W przeciwnym wypadku niestety efekt może być zupełnie inny od zamierzonego. Jeśli chodzi o korony zębowe Warszawa, to możemy za ich pomocą nie tylko ochronić zdrowego zęba od korzeni, ale zniszczonego wizualnie. Bowiem nawet zęby martwe, które stały się takie wskutek leczenia kanałowego, dzięki koronom da się zastąpić.
Osoba więc ma szansę odzyskać naturalny i promienny uśmiech, który będzie jej chlubą i znacznie podniesie samoocenę i pewność siebie. Jest to bardzo istotne i warto o to walczyć, tym bardziej że zabieg wstawienia korony jest pod znieczuleniem i nie powoduje dyskomfortu. Jest to bardzo ważna kwestia szczególnie dla osób, które boją się wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego...