Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowana w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudnia doświadczonych specjalistów i posiada nowoczesną aparaturę medyczną. Na szeroką ofertę składają się zarówno zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii, jak i medycyny estetycznej.

Usuwanie zębów

Stomatolog, dla większości pacjentów kojarzy się z lekarzem, którego trzeba się obawiać, bowiem każde leczenie stomatologiczne jest nieprzyjemne i bolesne. Nie jest tak jednak w każdym przypadku. Leczenie stomatologiczne nie musi boleć. Jeśli szukacie Państwo takiej kliniki stomatologicznej, w której nie boli, zapraszamy do nas.
Dla nas komfort pacjenta to rzecz niezwykle ważna, dlatego zawsze pacjentowi proponujemy znieczulenie. Posiadamy wiele opcji znieczulania, dobieramy najodpowiedniejsze dla pacjenta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroką ofertę leczenia stomatologicznego. w tym usuwanie zębów Warszawa. Co istotne, u nas w gabinecie usuwamy także ósemki.
To skomplikowany zabieg, nie do znalezienia w ofertach wielu stomatologów. U nas wykonamy go bez problemu i komplikacji. Do każdego leczenia stomatologicznego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Nie dzielimy pacjentów na lepszych czy gorszych, bez względu na to, czy przychodzicie Państwo do nas z błahostką, czy z koniecznością skomplikowanego leczenia, działamy tak samo - szybko i skutecznie. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego...