Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Nasza przychodnia Szombierki jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, w którym możesz uzyskać specjalistyczną pomoc lekarską. Zatrudniamy lekarzy różnych specjalizacji a także mamy wiele specjalistycznych poradni, jak np.: endokrynologiczna czy diabetologiczna.

Psycholog dziecięcy

Zapotrzebowanie na psychologów w Polsce rośnie z każdym rokiem. Problemy w relacjach z drugą połową, trudności w okresie dojrzewania, sezonowe depresje-ludzie zdali sobie sprawę, że te i wiele innych problemów trudno pokonać bez pomocy specjalisty. Psychologowie pomagają znaleźć harmonię, lepiej zrozumieć bliskich, szybko znaleźć wyjście z napiętej sytuacji. Obecnie psycholog dziecięcy Bytom jest często poszukiwany.
Okazywanie szczerego zainteresowania problemami klienta i umiejętność szanowania osoby to kluczowe cechy psychologa. Aby być dobrym specjalistą, pomaga mu wiedza i opanowane umiejętności.
  • Możliwość pomagania ludziom w rozwiązywaniu ich problemów;
  • Stały rozwój osobisty;
  • Poznanie przyczyn działań, zachowań ludzi, kształtowanie filozoficznego stosunku do wydarzeń zewnętrznych;
  • Znalezienie wewnętrznego spokoju;
  • Możliwość prowadzenia prywatnej praktyki i niezależności od pracodawcy.

Jeszcze więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej http://przychodniaszombierki.pl/.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB oferuje Wam możliwość spotkania się z profesjonalistami. Zajmujemy się leczeniem nerwic i lęków, leczeniem depresji, pomagamy zmierzyć się z szokującymi wydarzeniami z Waszego życia. Dzi...