Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Nasza przychodnia Szombierki jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, w którym możesz uzyskać specjalistyczną pomoc lekarską. Zatrudniamy lekarzy różnych specjalizacji a także mamy wiele specjalistycznych poradni, jak np.: endokrynologiczna czy diabetologiczna.

Psychoterapeuta dziecięcy

Zmiana zachowania, przejaw nieposłuszeństwa, płaczliwość, agresja wobec innych dzieci i dorosłych, nieśmiałość, izolacja, nadmierne fantazjowanie, koszmary senne, upór, brak ciekawości, powolność, trudności w przedszkolu i szkole oraz inne problemy behawioralne mogą być również powodem do skontaktowania się z psychologiem. Zapoznaj się z ofertą przychodni Szombierki na stronie http://przychodniaszombierki.pl/poradnia-zdrowia-psychicznego.
Będzie w stanie ustalić, czy takie zachowanie jest normalne, wyjaśni jego przyczyny i pomoże rodzicom wybrać najlepszą taktykę edukacyjną, aby znormalizować sytuację.
Psycholog dziecięcy firmy Przychodnia Szombierki jest specjalistą, który pomaga dzieciom i ich rodzicom zharmonizować relacje, przezwyciężyć trudności życiowe i przeciwności losu, znormalizować zachowanie i stan emocjonalny dziecka. Psycholog pracuje tylko ze zdrowymi dziećmi i ich rodzinami, więc nigdy nie chodzi o diagnozowanie ani przepisywanie leków, zajmują się tym tylko psychiatrzy i neurolodzy.
W życiu każdej rodziny zdarzają się trudności, a zajęcia z psychologiem pozwalają przezwyciężyć je szybciej i skuteczniej. Zasady udzielania pomocy psychologicznej sprawiają, że takie działania są bezpieczne: specjaliści zawsze dbają o prywatność danych, stosują tylko sprawdzone metody pracy, są zawsze po stronie klienta i nigdy nie pracują poza obszarem swoich kompetencji. Ponadto psycholog nigdy nie nalega na jedyną właściwą decyzję, a tym bardziej nie potępia członków rodziny.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB oferuje Wam możliwość spotkania się z profesjonalistami. Zajmujemy się leczeniem nerwic i lęków, leczeniem depresji, pomagamy zmierzyć się z szokującymi wydarzeniami z Waszego życia. Dzi...